BankCook

Nowa restauracja azjatycka , która otworzyła się na kulinarnej mapie Poznania. Zachęcamy do organizacji urodzin, przyjęć oraz innych imprez okolicznościowych we wnętrzach naszej restauracji.

Przestronne, pełne roślin wnętrze restauracji Bankcook to miejsce, w którym serwujemy przysmaki kuchni azjatyckiej.

 

Technika, serce i kreatywność stoją za sukcesami kulinarnych popisów naszej załogi.  Kucharze pochodzący z dalekich stron świata tworzą pyszne dania stosując tradycyjne, wyniesione z domu sposoby jak i nowoczesne techniki. Ryż i chilli to podstawa. Oprócz tego tamaryndowiec, mango, trawa cytrynowa, kaffir, kolendra, tajska bazylia i mnóstwo różnych przypraw i sosów.

Nie przepadasz za nowościami? Daj nam szansę, aby Cię przekonać. Swoją przygodę z kuchnią azjatycką możesz przecież zacząć od filiżanki zielonej herbaty i miski ryżu jaśminowego. Ale możesz też od razu przejść do rzeczy za sprawą ośmiornicy z grilla i kupulastej porcji Pad Thaia.

Zawsze jesteś u nas mile widziany, sam lub w towarzystwie, w szpilkach czy w trampkach. Celebruj  awans, wpadnij na lunch, zasiedź się niedzielnym obiedzie, połącz go z kolacją, zjedz szybką przekąskę lub po prostu napij się wina.

 

Restauracja Bankcook otrzymała subwencje finansowe z Polskiego Funduszu Rozwoju.